Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fıkralar :D :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Yazar Mesaj
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Vide
MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:53 pm

- Selam, benim adım Wanda .

- Selam, benimki de Slyvia, sen nasıl öldün?

- Donarak öldüm.

- Ne kadar... korkunç.

- Yok o kadar kötü değildi, soğuktan titremem geçince ısınmaya başladım ve uyku bastı, sonunda huzur dolu bir ölüm.

- Peki sen nasıl öldün?

- Ağır bir kalp krizi geçirdim. Kocamın beni aldattığını sandım, onu iş üstünde yakalamak için eve erken geldim, fakat evde tek başına televizyon seyreder halde buldum.

- Sonra ne oldu?

- Kesinlikle evde başka bir kadının olduğundan emindim, bütün evi aramaya başladım. Çatıyı, yatakların altını her yeri aradım fakat bulamadım. Ararken aşırı yorulmuşum, kalp krizi geçirdim ve öldüm.

- Ah be güzelim bir de derin dondurucuya baksaydın, şu anda ikimiz de yaşıyor olacaktık...

belki okumuşsunuzdur .D
http://animeseverler.benimforum.org
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:57 pm

yaa aah be güzelim Razz
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 12:03 am

Bi gün bi adamın arabası caLınır 2 gun sonra araba geLir ve üzerinde söyLe bir not yazar:
-Abi kusura bakma Karım hamiLeydi onu getirdim hatamı teLafi etmek icin torpidodaki tiyatro
biLetLeriniz aLmanızı isterim yazıormus
adam duyguLanmıs ve tiyatro ya gitmis ama hırsız ykmus eve geLdikLerinde
duvarda bir not varmıs :

- Abi Tiyatro nasıLdı.. xD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 12:05 am

Hakim Temel`e sormuş:
- Davacıya olan borcunu niye bir türlü ödemiyorsun?
Temel sinirli sinirli cevap vermiş:
- Vereceğum vermesine ama bana üç ay mühlet ver diyrum, vermiy, üç yıldır beni oyaliy!..... Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 12:09 am

Ferit ölüm döşeğindedir. Karısı Cavidan da bu son anlarında onun yanındadır ve çok üzgündür. Kocasının elini tutar ve gözlerinden yaşlar boşanır. Ferit son gücüyle fısıldar:
- Cavidan! Cavidan yaşlı gözlerle; sus sevgilim! der. Ferit; Cavidan sana itiraf etmem gereken bir şey var der. Cavidan;
Kendini yorma sevgilim. İtiraf edecek hiçbir şey yok!der. Ferit ısrarla;
-Hayır var! Huzur içinde ölmek istiyorum der. Cavidan susar ve dinler. Ferit devam eder;
Kız kardeşinle yattım. En iyi arkadaşın ve annenle de yattım der. Cavidan sükuneti bozmadan ve kocasının elini bırakmadan cevaplar; Biliyorum sevgilim. Seni o yüzden zehirledim zaten

bununla bu geceyi de noktalayalım R E N K L İ G E C E L E R
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 12:16 am

Newyork seferini yapmak için uçaga binen güzel sarışın firstclas koltuğa oturur,... bilet kontrolünde hostes yerinin arkada ekonomik sınıfta olduğunu söyler.
Sarışın buna itiraz eder ve ben güzelim sarışınım istediğim yere otururum der.
Hostes başa çıkamayınca kaptana haber verir, kaptan gelir ve sarışının kulağına bişeyler fısıldar.
Bunun üzerine sarışın kalkar ve arkada bir yere oturur, hostes hayretle kaptana sorar: "Efendim ne söylediniz kulağına" kaptan, uçağın sadece arka tarafının newyorka gittiğini söyledim der.
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 12:16 am

Öğretmen derste şunları anlatıyordu:
- Düğünlerde gelinler neden beyaz giyer
bilir misiniz? Bu onların... en mutlu günü
olduğu için!
Arka sıralardan bir ses yükselir;
- Damatların neden siyah elbise giydiklerini
şimdi anladım.

tonlamlar pek olmuyor arkaplan yüzünden k.bkmayın artık D:
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 12:18 am

Ahmet okuldan eve çok mutlu bir halde gelir. Annesi bu mutluluğunun belli bir nedeni olup olmadığını... öğrenmek ister ve;
-Okulda neler yaptınız anlat bakalım, acayip neşeli görünüyorsun...
- Patlayıcı madde imal ettik.
- Peki, yarın ne yapacaksınız okulda?
- Hangi okulda?

Very Happy Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 12:20 am

ıyyyy pis fıkra Very Happy Very Happy

Temel, Dursun'a yatılı ziyarete gitmiş. Yemişler, içmişler sıra yatmaya gelmiş. Dursun: "Bak Temel, ...yatak odandan tuvalete gitmek için bizim odadan geçmen gerekecek. Bu olmasın istiyorsan şimdiden tuvalete git de gece gelmesin." Temel: "Tuvaletim yok. Merak etme, gelse de tutarım zaten." demiş. Ardından yatmışlar ama g...ece yarısı Temel fena halde sıkışmış. Yatak odasından geçmek de istemiyor. Bakmış pencerede bir saksı. İçinde çiçek var. Çiçeği toprağıyla birlikte çıkarıp hacetini gidermiş, toprağı tekrar yerine koyup uyumuş ve ertesi sabah da çekip gitmiş. Aradan birkaç ay geçtikten sonra Dursun Temel"i aramış telefonla: "Temel, nereye sıçtın çabuk söyle, 4 ev değiştirdik, hala kokuyor"

bu fıkrayla da sonlayalım R E N K L İ G E C E L E R
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nightmare

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 1:17 am

"okulda" iyimiş dierine pek gülmedim Very Happy git bi yat bea gelmiş gecenin yarısı saat Bugün 1:20 am sen hala fıkra peşinde xD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 9:50 am

napacan herkesin bi yaşam stili var Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:48 pm

Kolejli kız chatte tanıştığı adamla ilk defa buluştuğu cumartesi gecesi geç saatte kampüse dönmüş. Onu beklemekte olan oda arkadaşı ışıkları hemen açıp merakla sormuş Nasıldı?; diye. Berbattı..demiş kız, Buluşmaya 1932 model Rolls Royceu ile geldi. Arkadaşı Vaaayy demiş. Kızım çok havalı ve pahalı bir araba o… Nesini beğenmedin ki? Kız, Hayatım demiş sinirle,- Herif arabanın ilk sahibi!..
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:49 pm

Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında,- “Şunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi.” demişler…Bunun üzerine iki deliyi bir masa başına çağırmışlar. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve,- “Buyrun beyler, yiyiniz.” demişler…Delilerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış, ötekisi araya girmiş,- “Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor!”
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:50 pm

Ünlü diş hekimi Sami ve eşi 50. evlilik yıldönümlerini kutluyorlardı. Sami birden eşine bir soru sordu :

- Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiç aldattın mı ?

- O da nerden çıktı ? diye sinirlendi karısı; ” Cevabı öğrenmek istemezsin herhalde ” dedi.
...
- İsterim ” dedi Sami. Lütfen anlat karıcığım…

- Madem öğrenmek istiyorsun, ” evet seni üç kez aldattım ” diye cevap verdi eşi.

- Peki kimlerdi bunlar ? diye sordu Dr.Sami.

” İlki ” diye anlatmaya başladı eşi ” Hani sen 30 yaşındaydın ve kendi kliniğini kurmak istiyordun da hiçbir banka sana kredi açmıyordu. Sonra bir banka müdürü eve geldi; hiçbir şey sormadan tüm kağıtları imzaladı ve sen en modern aletlerle kliniğini açabildin…”

“Canım benim. Benim için kendini feda ettin demek. Benim sevgili karıcığım ” dedi Sam. “peki ikincisi ?”

“Hani 50 yaşında kalp krizi geçirmiştin ya, kritik bir by-pass ameliyatı olman gerekiyordu, hiçbir doktor o cesareti gösteremiyordu. Her an ölebilirdin. Dr. Halil onca yoldan kalktı geldi, ameliyatını yaptı. Sen hayata döndün” dedi eşi.

” Ah benim sevgili karım. Hayatımı kurtarmak için kendini bir kez daha feda ettin, öylemi ?

Peki üçüncü aldatışın karıcım? ”

“Hatırlıyormusun? yıllar önce diş hekimleri odası başkanı olmak istemiştin de 247 oy eksikti, oyları tamamlamam zor oldu…
[i]
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 9:20 am

sonuncusu süperdi Razz
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:13 am

Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 10:59 am

Bir gün taksiye binen bir müşteri şoföre bir şey sormak için hafifçe omuzuna dokunur.
Şoför bir çığlı...k atıp, direksiyonun kontrolünü kaybeder. Bir otobüse çarparmak üzere iken direksiyonu kırar, kaldırıma çıkıp, bir vitrinin önünde arabayı durdurur. Arkaya dönüp müşteriye:

"Hayatta bir daha bunu yapmayın!" diye bağırır.
Müşteri ise; sakinlikle bir ufacık dokunmanın onu bu kadar korkutup, sıçratacağını düşünemediğini söyler. Bu arada kendini toparlamış olan şoför, müşteriye dönüp:

"Haklısınız, aslında sizin kabahatiniz yok" der. Bugün benim ilk taksi soförlüğüm, 25 senedir cenaze arabası soförüydüm de..."
Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:00 am

Temizlikçi bir kadın dışardan ilkokul diploması almak için sınava girer.
Tabiat bilgisi soruları ve ...cevapları şöyle:
Soru : Mide ne iş yapar?
Cevap : Sindirim yapar, yediklerimizi öğütür
Soru : Akciğer ne iş yapar?
Cevap : Solunum yapar. Bizi yaşatır.
Soru : Kalp ne iş yapar?
Cevap : Dolaşım yapar.
Soru : Beyin ne iş yapar?
Cevap : Bizim apartmanda kapıcılık yapar...
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:03 am

Bir rahibe Chicago uçuşu için havaalanındaymış. Beklerken bir köşede bir makine görmüş, üzerinde "he...m kilonuzu ölçün hem geleceğinizi öğrenin" yazıyormuş.. rahibe "hmm bi deneyelim" diyerek makineye para atmış, üzerine çıkmış veee cazurt cuzurt makineden bir kağıt çıkmış. Rahibe kağıda bakmış şunlar yazıyor:
"Siz bir rahibesiniz, 80 kilosunuz ve Chicago'ya gidiyorsunuz" Tabi rahibenin pek hoşuna gitmiş, ama sonra "yok canım" demiş "bu herkese aynı şeyi söylüyodur." Derken rahibe bu işi iyice kafaya takmış bi daha tartılıcam bakalım nolucak diye, gitmiş para atmış tartılmış cazurt cuzurt veeee bu sefer çıkan kağıt şöyleymiş:
"Siz bir rahibesiniz, 80 kilosunuz, Chicago'ya gidiyorsunuz, ve 20 dakika içinde kendinizi gitar
çalarken bulacaksınız".
Rahibe "al işte biliyordum" demiş.."ben kiiim gitar çalmak kim.. amma da yalan" diye gitmiş yerine oturmuş. Birkaç dakika sonra rahibenin yanına bir kovboy gelmiş, sırtındaki gitarı rahibenin yanına
bırakıp "5 dakika sonra dönücem gitarımı biraz size bırakabilir miyim?"
demiş, gitmiş.
Bizim rahibe kucağındaki gitari evirip çevirirken bir süre sonra yavaştan gitarın tellerini tıngırdatmaya başlamış... O anda kafasında şimşekler çakmış: "Aman tanrım gerçekten makinenin söylediği gibi oldu, burda oturmuş gitar çalıyorum!!!"
Hemen kalkmış tekrar makineye gitmiş, para atmış, tartılmış.. ve cazurt cuzurt bu sefer şöyle bir kağıt çıkmış:
"Siz bir rahibesiniz, 80 kilosunuz, Chicago'ya gidiyorsunuz ve birazdan herkesin içinde gaz kaçıracaksınız" Rahibe bunu okuyunca çok kızmış: "Yoooo bu kadarı da fazla..ben hayatımda asla böyle birşey yapmadım bundan sonra da yapmam!!! Bu sefer attı tutturamadı" Hışımla yerine doğru yürürken birden paaaat diye ayağı kaymış, popo üstü yere oturmuş ve o anda pırrrrt diye gaz
kaçırıvermiş!!! Rahibe artık çılgına dönmüş "Hayır..hayır buna inanamıyorum.. tanrım bi kere daha denemeliyim!!!" Ve koşa koşa tekrar makineye gitmiş, para atmış, tartılmış, cazurt cuzurt veeee kağıt gelmiş:
"Siz bir rahibesiniz, 80 kilosunuz, burda gitar çalıp gaz kaçırmakla meşgulken Chicago uçağını kaçırdınız!!!!!!!"
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 5:10 pm

Mintan

Temel işten eve erken döner, kapıyı açıp salona girince ne görsün? Fadime çırılçıplak salonun ortasında yatıyor.Avazı çıktığı kadar kükrer:

— Uyyy! Bu ne haldur Fadime?......

Fadime başlar ağlamaya, ağlarken de söylenmeye;-Sen bağa mintan (elbise) aldun da ben giymedum mi?

Tepesi atan Temel hışımla gardırobun kapağını açar,başlar içindekileri gösterip bağırmaya;

— Cözine dizune dursun Fadimeee!!!

— Aha Kırmızı mintan!

— Aha Pullu mintan!

— Aha Eteyi sulu mintan!

— Selamınaleyküm Osman!

— Aha!! Yeşil mintan!

— Aha ! Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 5:11 pm

Albay, binbaşıya: -Yarın güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir şey değildir. Erleri talim elbiseleri ile talim meydanına getirin de olayı görsünler. Ben de orada bulunup kendilerine gerekli bilgiyi vereceğim. Şayet yağmur yağarsa, tabii bir şey göremeyiz. O zaman erleri, üstü kapalı talimgaha götürürsün. Binbaşı, yüzbaşıya: -Albayın emri ile yarın sabah saat dokuzda güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir olay değildir. Şayet hava kapalı olursa bir şey görülemeyecektir. Bu durumda tutulma, kapalı talimgahta gerekli talim elbisesiyle yapılacaktır. Yüzbaşı, teğmene: -Albayın emri ile yarın sabah dokuzda talim elbisesi ile güneş tutulmasının açılış merasimi yapılacaktır. Şayet yağmur yağarsa ki bu durum pek görülen bir olay değildir, Albay kapalı talimgahta gerekli bilgiyi verecektir. Teğmen, başçavuşa: -Yarın sabah dokuzda hava güzel olursa, talim kıyafeti ile albay tutulacak. Kapalı talimgahta yağmur yağarsa, alayın meydanında manevra yapılacak. Çünkü bu her zaman görülen bir olay değildir. Basçavuş, askere: -Yarın sabah saat dokuzda kapalı talimgahta Albayı tutacağız. Sabah hepiniz talim teçhizat ile hazır olun. Askerler kendi aralarında: -Yarın sabah bizim başçavus Albayı tutuklayacakmış Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 5:12 pm

İddiacı Smile)

+18+18+18 Very Happy D:

Adamın biri sürekli iddiaya giriyormuş ve milletim malını alıyormuş. Bi gün komiser bunu çağırtmış ve " sen sürekli iddiaya girip milletin parasını alıyomussun yoksa hilemi yapıyosn dmiş." Adam da " yo ben doğruları söylüyorm mesela 300 milyonuna iddiasına grelim ben sol gözümü ckartırm" dmiş. komiser kabul etmiş ve adam takma olan gözünü çkarmış. Snra adam demiski 1 milyarına iddiasına girerimki benim şeyimin boyu bu binanın boyundan uzundur dmiş. Komiser içnden gülmüş ve tamam demiş. adam şeyini çıkarmış gayet normalmiş. Komiser demiş " kaybettin ver 1 milyarı " . Adam dmiş " komserim hele bi eline al o uzayıp binanın boyunu geçecek ". adamın şeyini tutar tutmaz adam cep telefonuna sarılmış, : Ahmet olum 10 milyarı hazırla komserin eline verdim. Very Happy

Fıkralar :D :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
7 sayfadaki 7 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7