Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fıkralar :D :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Vide
MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:47 pm

mevsim değişikliğinden istte 10 dereceye kadar dşecekmiş Sad ben hep hastayım o ayrı mesele Sad yaa haftaya da yani çrş günü de sunum var oooy oy Razz
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:50 pm

bizim müzikten sözlü var haftaya ben hastalıktan dolayı oluşan bu sesle nasıl şarkı söylicem orasını bilmiyorum valla Very Happy
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:53 pm

ppardon müzikte şarkı mı söylüyorsunuz ?! o sesle söylemezsin zaten..
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 8:00 pm

evet yani normalde sesim güzeldirde takıntılı ve ''sosyal'' bi müzik hocamız var da kendisi İstiklal Marşını ''nefes yerlerine'' göre söyleticekmiş(not:adamla dalga geçmeyen kalmadı sınıfta bi de ses alıştırmaları yaptırıyo dersten önce şöyle ki''movovamovova ma'' gibi salakça ses alıştırmaları yaptırıyo tenefüste de bağırıyolar bu şekilde bizim sınıftakiler acayip gülüyoruz)
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 9:09 pm

tubacım geçmiş olsun selin sanada ben bu haftaya geldik 3 sunum yaptım burdada hava bi adna bozuldu deli gibi yağmur yağmaya başladı Very Happy
http://animeseverler.benimforum.org
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 7:49 pm

pzt düzelmeye başlayacakmış Very Happy
barış teşekkür ederim Smile okul yeni başladı hangi ara yaptın o kadar sunumu Razz
selin : istiklal marşının nefes yerlerine göre söylenmesi dersin bir parçası zaten -- en azından bizde öyleydi Razz
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 5:50 pm

ya sorma edebiyat dil anlatım cılar kıstırıyr aman düzelmesin düzeldimi burası da cehhennem gibi oluyor D: d:
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:49 pm

buralar düzelsin sizin oralara karışmıyorum xD 15 derecenin altına düştüğü anda hastalanıyorum napayım Razz
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 8:47 pm

kıştan nefret ediyorum(tabi içerideysem başka ama haftasonu bu soğukta dershaneye gitmek epey moral bozuyo doğrusu)
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 10:16 pm

Bir adam geliyor bara. -" Barmen, bana özel içkimden bir şişe hazırla", diyor ve geçiyor boş bir masaya kasıla kasıla oturuyor.Yan masada biri bunu hafif hafif kesiyo.... Bizimkinin içkisi geliyo... yan masadaki dayanamıyo...., -" Ne özelliği var senin bu içkinin", diye soruyo.Sormaz olaydı... Bizimki, -" Aslında kimseye anlatmam ama , bu gece şanlısın sana göstereceğim diyor ve merakla birlikte barın bulunduğu binanın terasına çıkıyorlar. Bizimki , -" Seyret şimdi aşağı atlayacam ve tam 5. katın balkonunun yanından geçerken zınk diye duracağım", diyor, önce yarım kadeh içki içiyor ve,kendini aşağı atıyor. Gerçekten de 5. kata geldiğinde bir anda duruyor.Sonra tekrar terasa çıkıyor... Bizim meraklı şaşkın tabi.Ama şüpheci şüpheci baktığını görünce ...bizimki bu defa yarımdan biraz fazla dolduruyor bardağı. -" Şimdi ise 3. katta duracam ", diyerek atıyor kendini aşağıya. Bu defa da yine, dediği gibi 3. katın balkonunun yanından geçerken zınk diye duruveriyor..içeri girip gene terasa, meraklının yanına geliyor. Elindeki kadehi meraklıya uzatıp: -" Denermisin ?" diye soruyor. -" Tabi ", diyor meraklı...hemen yarım bardak da o içiyor sonra da kendini terastan aşağı bırakıyor. -"Ne yazık ne yazık ben aldanmışım"...demiştir galiba son sözünde..:-)) Yere çakılıyor bizim meraklı....Ambulans felan geliyo...kazımak için yerden.. Bizimki hiç istifini bozmadan aşağı, bara geri iniyor, elinde şişesi Bardan, ne olduğuna bakmaya çıkanlar birer birer içeri felan giriyo. Barmen de cık cık ederek içeri giriyo. Doğru bizimkinin masasına yöneliyo.... Yüzünde kızgın bir ifade: -" Ulan Süpermen, içince acayip puşt oluyon ha!!!!!" xD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 10:30 pm

Adamin biri kazada kulaklarini kaybetmis.. Arastirmalari sonucu iyi bir plastik cerrah bulmus , ve girmis ameliyata..
Ameliyat sonrasi bandajlar açildiktan bir süre sonra "Aman Allahim Doktor! Bana kadin kulaklari takmissiniz!" diye bagirmaya baslamis..
"Kulak kulaktir!" demis Doktor.. "Kadini erkegi olmaz!"
"Yaniliyorsunuz!" demis hasta.. "Herseyi duyuyorum ama hiçbir sey anlamiyorum!"xD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 10:33 pm

Dolmuş şöförüyle rahip cennete gitmişler.Cennetin kapısında melek rahib'e "Dünyadaki hayatın boyunca neler yaptın." demiş.Rahip"Ben hayatımı insanlara adadım,onları sevdim ve yardım ettim.Hiçbir zararım dokunmadı"diye cevaplamış.Melek rahibe cennetin gümüş anahtarını vermiş.Melek aynı soruyu dolmuş şöförüne sormuş.Şöför"Ben hayatım boyunca küfür de ettim,her türlü pis işe de bulaştım.Bir de ben çok sert araba kullanırım,kuralları fazla kafaya takmam""demiş.Melek şöföre cennetin altın anahtarını vermiş.Buna çok bozulan rahip"Ben hayatımı insanlara adadığım halde niye ona altın bana gümüş anahtar veriyorsun."demiş.Bunun üzerine melek"Çünkü sen ayin yapıyorken millet uyuyordu,ancak o dolmuş kullanırken herkes dua ediyordu."demiş.

Bu son fıkrayı da hasta olan arkadaşlarıma arman edim de iyileşsinler Smile

hadi herkese R E N K L İ G E C E L E R
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 4:16 pm

xD teşekkür ederiz Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 8:11 pm

Ne demek efendim Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:01 pm

Gariban bir köylü şehre inmiş.

Büyük bir mağazada iki kişinin karşılıklı oturup
konuştuklarını görmüş.

İçerde bir masa ve üç dört koltuktan başka bir sey
görünmüyormuş.

Merak etmiş ve içeri girmiş:

- "Selamünaleyküm ağalar."

- "Aleykümselam hemşerim ne istiyorsun?"

- "Merak ettim acaba burada ne satıyorsunuz?
"
Köylü ile dalga geçmek isteyen emlak komisyoncusu
sırıtarak cevap vermiş:

- "Eşek satıyoruz.
"
Köylü de taşı gediğine yerleştirmiş:
-"Sadece ikiniz misiniz, yoksa daha var mı?"

Razz Razz
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 7:50 pm

Razz ben de bi tane fizikçimden duydum ama fıkrayı anlattıktan sonra tabi ki ben böyle düşünmüyorum diye defalarca söyledi xD neyse fıkra :
bi doktor ameliyat yapıyormuş.. hastayı kaybetmek üzelermiş.. doktor hastanın yakınalrının yanına gitmiş ve acilen beyin nakli yapılması gerektiğini söylemiş. hasta yakınları da kabul etmişler. doktor ama beyin fiyatları yüksektir ama demiş.. yakınalr tmm siz hastayı kurtarın yeter ki dsemişler..
doktor: erkek beyinleri 200 lira kadın beyinleri 5000 lira demiş. bu sırada çevredikelr gülüşmeye başlamış
yakınalr neden böyle ki diye sormuşlar
doktor da :kadın beyinleri çok nadir bulunuyor demiş Razz
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 4:30 pm

Very Happy .D
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:08 pm

ben bunun erkek versiyonunu okumuştum
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:24 pm

Bi sarışın daha

okuldan gelen kız koşarak mutfağa annesinin yanına gelmiş;
- ''Anne, annecim, okulda bu gün alfabeyi saydık, herkes C'ye kadar saydı, ben G'ye kadar.. bak;
- ''A, B, C, D, E, F, G''.
Anne;
- ''Aferim benim güzel, akıllı kızım''.
Çocuk;
- ''Bütün bunlar sarışın olduğum için, di'mi annecim?''.
Anne;
- ''Evet, güzel kızım''.
Ertesi gün;
- ''Anne, annecim, okulda bu gün sayı saydık, herkes 4'e kadar saydı, ben 9'a kadar.. bak, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9''.
Anne;
- ''Aferim benim güzel, akıllı kızım''.
Çocuk;
- ''Bütün bunlar sarışın olduğum için, di'mi annecim?''.
Anne;
- ''Evet, güzel kızım''.
Ve ertesi gün;
- ''Anne, bu gün beden eğitimi dersinde soyunma odasındaydık, bütün kızların göğsü tahta gibi dümdüzdü, bir tek benim göğüslerim kocamandı. Bu da sarışın olduğum için di'mi annecim''.
Anne;
- ''Hayır yavrum, onlar 7 sen 24 yaşında olduğun için''...
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:26 pm

Dört arkadaş aynı araçla yolculuk ederken trafik kazasında ölür.
Azrail:
—Türk cehennemine mi? Yoksa... Avrupa cehennemine mi gitmek istersiniz?

Şaşıran dört kafadardan biri:
—Fark nedir?
Azrail:
— Avrupa cehenneminde her gün bir kepçe, Türk cehenneminde her gün bir kova b.?.k yersiniz!!

Üç tanesi:
— Biz Türk doğduk, Türk ölürüz!
Bir tanesi ise uyanıktır, Avrupa cehennemini seçer.. Aradan epey zaman geçer. Avrupa cehennemindeki adam artık kepçe kepçe yemekten bıkmıştır, arkadaşlarının durumunu merak eder, hallerini görmek için ziyaretlerine gider. Oysa onlar halay çekerek, sen şakrak gülerek karşılarlar onu. Dayanamaz sorar:
— Ben bir kepçesini hazmedemezken siz her gün bir kova b.?.k yiyip nasıl bu kadar neşeli olursunuz?
— Oğlum, oğlum! Burası Türk cehennemi, bir gün b.?.k olur kova olmaz, bir gün kova olur bok olmaz, bir gün görevli işe gelmez, gelen her boka karışır, anlayacağın 3 aydır bir b.?.k yediğimiz yok!.. xD

Iyyy pis fıkra tuba uzun süre sonra bidaha XD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:28 pm

Temel batilarin en iyi cowboy'umus. Temel bir bara girmis ve ickisini icmis ve hesabi odemeden cikmis disari. 3 dakika sonra geri gelmis ve sinirli bir sekilde:
- Benim atimi kim caldiysa hemen geri versin.
Hic kimsede ses yok ve Temel bir kez daha:
- Atim 5 dakikadan gelmezse 1980'de yaptigimi bugunde yaparim, demis.
Herkes korkmaya baslamis. Sonra Temel'in atini getirmisler. Iclerinden biri dayanamamis ve sormus:
- 1980'de ne oldu, diye.
Temel adama dogru donmus:
- 1980'de yine atim calinmisti, bende.... yuruyerek eve gittim...
xD
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:36 pm

xD üçü de süperdi Very Happy Very Happy
önce sarışın olayına koptum sonra yaa bizim türkler işte dedim Razz sonuncusu da tuzu biberi oldu Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:40 pm

Very Happy Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:41 pm

"Of lu hoca Cuma namazında içki içenleri fena azarlıyordu:

-""Paranızı sokağa atıyorsunuz! Kazanan kim? Meyhaneci...

En büyük dükkan kimin? Meyhanecinin...

En güzel ev kimin? Meyhanecinin...

Ya en güzel araba? Meyhanecinin.

Bu paralary veren kim? Ha sizin gibi kafasızlar...

Aradan 2 hafta geçer, bir adam koşarak hocanın yanına gelir ve ellerine sarılıp öperek:

--Allah razi olsun hocam, senin verdiğin içki vaazı sayesinde hayatım kurtuldu..""

Hoca memnun:

- Aferin, içkiyi bırakmanın mükafatlarını ahirette de göreceksin oğlum."" der. Adam düzeltir:

-içkiyi bırakmadım hocam, MEYHANE AÇTIM!""" XD
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:47 pm

zeki insanın hali başka olyuo xD

Fıkralar :D :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
6 sayfadaki 7 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki