Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fıkralar :D :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Vide
MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 6:14 pm

Kadının bi tanesi rahatsızlığı bulunan oğlunu doktor temele götürmüş.
kadın-Doktor bey oğlum rahatsız.
temel kadına neyi olduğunu sorar.
kadın sayar;bacakları çarpık,kolları tutmuyor,gözleri iyi görmez ve de pek iyi işitmez der.
temel bunun üzerine kadına döner ve soyun der.Kadın şaşkın bir vaziyette,
-doktor bey hasta olan ben deyil oğlum der.
temelde; anladımda bayan oğlunuzu düzeltmek yenisini yapmaktan daha zor Smile)
http://animeseverler.benimforum.org
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 6:15 pm

Temel bir gun trafik polisi olmus. Komseri onu telsizle arayarak
- Temel naber orada havalar nasıl
diye sormuş.
Temel de
- Komserim hava sağnak yağışlı yerler kuru
diye cevap vermiş.
- Oğlum hava yağışlıysa yerler nasıl kuru olur
diye sormuş. Bunun üzerine Temel de
- Komserim biz Tünelde duruyoruzda ondan
demiş...
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 7:03 pm

sondaki basitmiş ama ondan öncekiler güzel Very Happy
pis fıkraymış Razz Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 11:03 am

Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 10:01 am

Toplu sözlesme pazarligindan yeni çikmis sendika baskani, salonda toplanmis isçilere atesli bir söylev çekmektedir:
- "Yoldaslar! Yönetimle yeni bir sözlesme yaptik. Bundan böyle
haftanin dört günü daha çalismayacagiz!" Kalabalik,
- "Yasasiiinn!" diye bagirir.
- "Çalisma saatimiz beste degil, dörtte bitecektiiir!"
- "YaŞŞhaaaaaa!!"
- "Çalismaya dokuzda degil, onbirde baslayacagiiizz!"
- "Helaaallll!!"
- "Maaslarimiz yüzde 150 artacaktiiirrr!"
- "Vaaaaaauuuuuvvvv!!"
- "Yalnizca Çarsambalari çalisacagiiiiz!"
Bu sözün ardindan derin bir sessizlik olur. Derken arkalardan bir ses duyulur:
- "Her çarsamba mi !" Smile))
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 10:02 am

3 astronot uzaya gidecek. bunlardan biri alman biri İngiliz biri de bizim temel. Bunlar yıllarca gelmeyecekleri için en önemli ihtiyaçlarını sorarlar. Alman
-"bana sarışın, esmer, kumral hatun" der. İngiliz
-"bana bol bol içki " der. bizim temel
-"baaa bol bol cigara" der. Neyse istekler temin edilip uzaya fırlatılıyorlar. 3 astronot aradan yıllar geçiyor geri dönüyorlar.tabi aileler merakla bekliyor. önce alman iniyor dalyan gibi alman olmuş iğne iplik. Sonra İngiliz iniyor adam zil zurna sarhoş. Tabi ki sıra temele geliyor. Temel kapıda görünür görünmez bir fırlıyor ağzında sigarayla:
-"Allah'ını seven baaa ateş versuuun"
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 10:04 am

Sehirli tavukla köylü tavuk gezerken, bir vitrinde iri ve beyaz yumurtalar gördüler.
Sehirli, gururla yanindakine döndü:
- "Görüyor musun; bunlari ben yumurtladim, tanesi otuz bin liraya satiliyor."
Az ilerdeki vitrinde daha büyük ve sari kabuklu yumurtalar görünce köylü tavuk arkadasini dürttü:
- "Bak bunlar da benim yumurtalarim; kirk bin liraya satiliyor!"
Sehirli tavuk altta kalmadi:
- "Valla sekerim istesem ben de böyle büyük yumurtlayabilirim ama bizim horoz bey, onbin lira için bir tarafini yirtmaya degmez diyor!"
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 10:05 am

İki arkadaş, Hamdi ile Mahmut, beraberce bir iş seyahatine çıkmışlar.Hamdi, Mahmut'un her gece yatmadan önce 'Allahım, anamın düşündüğü düşman başına, karımın düşündüğü benim başıma' diye dua ettiğine dikkat etmiş ve sormuş :
"Arkadaş senin anan bu kadar kötü bir kadın mı? Senin karın bir melek mi? Halbuki normal olarak insanların anaları iyiliklerini ister!"
Hamdi gülümseyerek cevap vermiş:
"Kardeşim şimdi anam oturup düşünüyordur. "Benim Hamdi'nin başına bir iş mi geldi? Bir kaza mı geçirdi?" diye.
Halbuki karım "Bu herif kim bilir şimdi hangi kadınla eğleniyordur? Neler beceriyordur?" diye düşünür.
Onun için anamın düşündüğü düşman başına, karımın düşündüğü benim başıma der dururum."

DEVAMI SONRAAA.....
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 6:27 pm

xD bu seferkileri renkli yazmışsın çok hoş olmuş Very Happy temeli tanıdık artık diğerleri de süper Very Happy kendini geliştiriyosun giderek Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 10:37 pm

teşşekkürler teşşekkürler Very Happy Very Happy
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 3:48 pm

rica ederiz efenim ne demek Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:16 pm

Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:55 pm

Karı-koca yatağa giriyorlar, tansiyonlar yülseliyor, sevişmeye
hazırlanıyorlar. Ancak kadın durup dururken, "Dur, canım istemiyor, sadece
bana sarıl" diyor. Adamcağız, "Neden?" diyor.
Karısı: "Bir kadın olarak sevgi ihtiyaçlarımı anlamıyorsun"... diyor Adam,
sevişemeyeceklerini anlıyor ve kadının istediğini yapıyor. Ertesi gün adam,
karısını çok güzel bir mağazaya götürüp, alışveriş yapıyor. Kadın, 3
tane pahalı kıyafet deniyor ama karar veremiyor. Adam, karısına hepsini
almasını söylüyor. Sonra, $200'dan 3 çift ayakkabı da alıyor.. Sonra,
pırlanta küpeler alıyor. Kadın heyecanlanıyor, mutlu oluyor.. Kocasının delirdiğini
düşünüyor ama umurunda değil, pırlanta kolye de alıyor. Kocası, "Kolye
sevmezsin sen ama bunu beğendiysen, alabilirsin" diyor. Kadın zıplıyor,
yerinde duramıyor mutluluktan. "Hazırım, kasaya gidelim" diyor kadın.
Kocası: "Hayır hayır hayır bunları satın almayacağız ki" diyor.
Karısının yüzü bembeyaz oluyor.
Kocası: "Bunlara sadece sarılmanı istiyorum"

erkeğin intikamı Very Happy Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:57 pm

Üç arkadas tren istasyonuna gitmisler. Içlerinden biri giseye yaklasip bilet almis ve trenin kalkmasina ne kadar zaman oldu sormus.
Bir saat on bes dakika...Arkadaslarina dönmüs:Daha çok var, hadi gidip su karsiki kafede çayiçelim... Oradan buradan derken lâf
lâfi açmis...Birden tren düdügüyle kendilerinegelmisler. Kosar...ak disari firlamislar ama,nafile...
Tren kaçmis..
Sormuslar: - Sonraki tren ne zaman?Bir buçuk saat sonra...
Yine dönmüsler kafeye. Yine çay, yine lâf ve derken yine düdük sesi. Kosmuslar ama bu defa da treni kaçirmislar.Bir saat sonra bir tren
daha varmis.
Dönmüsler kafeye... Ama bu kez uyanik duruyorlar.
Trenin sesini duyar duymaz kalkmislar ve kosmaya baslamislar. Içlerinden ikisi; biri bir vagona, digeri baska vagona zar zor yetismis... Üçüncü ise geride kalmis ve yetisememis...
Bir süre dövündükten sonra baslamis katila katila gülmeye.
Durumu gören istasyon memuru dayanamayip sormus:Hem treni kaçirdin hem gülüyorsun!
Nasil gülmeyeyim!... Onlar beni ugurlamaya gelmişlerdi..

tuba sana gelsin bu fıkra Very Happy Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:59 pm

Soyguncunun biri bir bankaya girmiş. Çekmiş silahını havaya ateş
etmiş. Herkesin yere yatmasını... istemiş.
Kasalardaki paraları toplamış ve kapıya doğru yönelmiş.
Tam çıkacakken oradaki bir adama sormuş:
”Beni gördün mü?”
......Adam şaşkınlıkla ”Evet gördüm.” deyince çekmiş tabancasını adamı
alnından vurmuş.
Tam tekrar kapıya hamle etmiş ki; kapının yanında bir karı koca duruyor.
Adama sormuş:
”Beni gördün mü?”
Adam gayet soğukkanlı bir şekilde yanıtlamış:
”Valla ben hiçbir şey görmedim, ama benim hanım gördü sanıyorum?.

renkli fıkralarla sonra devam edeceğiz Very Happy Very Happy
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 5:51 pm

xD ayrım yapamıyorum hepsi çok iyi Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 5:57 pm

al o zaman Very Happy Lüks bir semtteki kuşçu dükkanına giren müşteri güzel bir papağan almak istediğini söylemişti.
Dükkan sahibi, müşterisini papağanların olduğu bölüme götürdü. İçerde birbirinden güzel birçok papağan vardı. Adam gözüne kestirdiği bir papağanın yanına yaklaşıp "Bu kaç para" diye dükkan sahibine sordu. Kuşçu "1000 dolar" deyince adam "Nedir bunun özelliği ?" diye sordu. Kuşçu :
- Efendim bu hayvan kendi türünün en güzel örneğidir, ayrıca Türkçe ve İngilizce konuşur, diyerek papağanın özelliklerini saydı.
Bu arada müşterinin gözüne daha güzel, rengarenk ve çok canlı renkleri olan başka bir papağan çarptı. Hemen onun yanına gidip kuşçuya "Bu kaça" dedi. Kuşçu :
- 1500 dolar efendim, buda kendi türünün en güzel örneğidir, ayrıca Türkçe, İngilizce, Almanca konuşur, diyerek müşteriye bilgi verdi.

Müşteri tam bu papağanı almaya karar verdiği sırada, dükkanın en arka köşesinde tek başına kendi halinde duran, tüyleri yer yer dökülmüş kalan tüylerinin rengi ise siyah, beyaz, gri karışımı, tavukla karga arası ne olduğu belirsiz ucube gibi bir yaratık görmüştü. Gırgır olsun diye onun yanına gidip dükkan sahibine "Ya bu kuş kaç para ?" diye sordu. Kuşçu "Onbin dolar" diye cevaplayınca adam şaşırdı ve "Yok ya peki kaç dil konuşuyor bu hayvan ?" diye merakla sordu. Kuşçu "Bu hiç konuşmaz efendim" deyince adam büsbütün şaşırdı :
- Sen benimle dalgamı geçiyorsun kardeşim, o kadar güzel papağanlar var en iyisi 1500 dolar, sen bu kuşa bile benzemeyen hemde hiç konuşmayan bir hayvana 10.000 dolar diyorsun nedir bunun özelliği diyince kuşçu gülümseyerek :
- Valla bende bilmiyorum beyefendi, ama öbür papağanların hepsi de buna hocam diyor.
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:17 pm

ben de güzel bişi yaziyim bari
bir öğretmenin okulda ilk günüymüş ve sınıfa geldiğinde ''kendini gerizekalı hisseden varsa ayağa kalksın demiş'' sonra sınıfta bir sessizlik olmuş ve nihayet birisi ayağa kalkmış.Öğretmen de''Sen kendini g. zekalı mı hissediyorsun'' demiş ve çocuk ise cevap olarak ''Hayır hocam ayakta tek siz varsınız siz yalnız hissetmeyin diye kalktım'' Very Happy
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 9:18 pm

barış : aştın kendini abi ne diyim Very Happy
selin: iyi gidiyosun devam et Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 9:28 pm

pro dan sonra bişey kalmadı napıcan böle devam ediyoruz işte Very Happy Very Happy saol bu arada Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 9:54 pm

Evin hizmetcisi evin hanimindan maasina zam ister.

Evin hanimi hosnutsuz sebebini sorar.
Hizmetci:
-"3 sebebim var: 1.si ben sizden daha iyi utu yapiyorum."

Evin hanimi
kizarak:
-"Sana bunu kim soyledi?"

Hizmetci
-"Beyiniz."

Evin hanimi
-"2. sebeb ne?"

Hizmetci
-"Ben sizden daha iyi yemek pisiriyorum"

Evin hanimi daha da kizarak
-"Olamaz senin benden daha iyi pisirdigini kim soyliyebilir?"

Hizmetci
-"Beyiniz"

Evin hanimi patlarcasina sorar
-"3. sebeb neymis?'

Hizmetci
-"Ben sizden daha iyi sevisiyormusum"

Evin hanimi kopurerek
-"Bunu da mi kocam soyledi?"

Hizmetci
-"Hayir... Bunu bahcivan soyledi.". xD xD

renklendirmleler nasıl gidiyor beğendiniz mi *
(tuba) Very Happy d:
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 9:56 pm

SARIŞIN evinin tutuştuğunu görünce “Çabuk gelin evim yanıyor” diyerek itfaiyeyi aramış.
“Tamam” demiş telefondaki görevli ve adresi öğrenmek için sormuş “Oraya nasıl geleceğiz?” diye.
“Kardeşim” demiş sarışın sinirlenerek, “O kırmızı büyük içi su dolu kamyonlarınız var ya.. Ona binip gelin işte!.. xD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 9:58 pm

R E N K L İ G E C E L E R
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:43 pm

binlerce teşekkür Very Happy iyi geliyolar bana Very Happy /azıcık hastayım da Razz /
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:44 pm

ben de havalar fazla mı hızlı soğudu ne??

Fıkralar :D :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
5 sayfadaki 7 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki