Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öylesine sorular

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

Öylesine sorular - Sayfa 4 Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 4:37 pm

evet sabah kalkılmaya çalışılır ama soğuk hava ve uykululuk yüzünden kalkılamaz ve 5 dakika daha replikleri başlar Very Happy en sonunda ısrara dayanamayan asi öğrencimiz kalkar ve geç kalıp azarı işittikten sonra okula gider.okulda ders tenefüs geyik derken geçer ve evlere dağılınır sonra test ödev müzik falan gecenin köründe yatılır ve sabah yine aynı şeyler..
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 5:17 pm

XD XD Soru sor Very Happy
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 5:21 pm

hımm ne sorsam
en sevdiğiniz ensturman?
bi de odanın pis olduğunu söyledin ben benimkini yeni temizledim ve yaklaşık 7 çöp poşeti kadar şey attım(attığım şeyler tanımsız da o yüzden) odamdan artık toplu Very Happy
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 5:29 pm

XD XD Benden kaç poşet çıkar acaba XD
En sevdiğim enstruman... Hımmm... Zor bi soru Very Happy Çello mu desem piyanomu desem elektro gitarmı desem Very Happy 3ünüde diyim geçiştirim XD
Soru:
Elinizde doğaüstü bi güç olsa ve sadece tek bir şey yapabilme şansınız olsa ne yapardınız?
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 5:50 pm

sonsuz dilek hakkı isterdim Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 5:54 pm

kübra sorduğun soru şu mu bir doğaüstü gücümüz olacak ve bu güç sadece tek bir şey olacak?

mesela death nte taki deftere yazıp öldürme gibi? tek şekilde
http://animeseverler.benimforum.org
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 5:59 pm

Selin: Öyle değil ya XD tek bi dilek öyle çakallık yapamazsın XD
Mesela benim dileğim şöyle bişey olurdu... Light'ın kendi çapında idealleri vardı bilirsiniz suçluları Death Note'la öldürerek adaletli bi dünya yaratmak... Ama ben öldürmede bi adalet göremiyorum. Bu nedenle Death Note'un ismi yazılan kişinin ölmesini sağlayan bi defter değilde, ismi yazılan kişiyi canlandıran bi defter olmasını isterdim. Ve ona tek yazacağım isim Mustafa Kemal ****** olurdu. Böylelikle biçok insanın ölümüne yol açarak değilde, tek bi büyük adamı dünyaya getirerek adaleti sağlardım. Hayalimdeki dünya yaratılmış olurdu. Korkusuz, adaletli, özgür, eşit, barış dolu bi dünya...
Barış: Dediğim gayet açıktı XD Şöyle diyim bi dilek hakkın var ne yapardın Very Happy
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:06 pm

ben de bunu isterdim o şerefsizi başımızdan alsın ve ülkeyi yeniden kurtarsın diye... Crying or Very sad
ama maalesef mümkün değil ve cahil vatandaşlarımız yüzünden ülke her gün daha da kötüleşiyor...
benim dileğim de hayatı özgürce yaşayabilmemiz engeller ve sınırlar olmadan
ya da herkesin eşit şartlar altında yaşamasını isterdim Very Happy
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:08 pm

İşte onun için Ata'mızın başımıza geçmesi lazım... Ama artık bu imkansız... Şebnem Ferah'ın "İnsanlık" şarkısı aynen ülkemizin şu anki durumunu anlatmakta... Gerçektende BİTTİK ARTIK...
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:09 pm

Elinizde doğaüstü bi güç olsa ve sadece tek bir şey yapabilme şansınız olsa ne yapardınız?
evet aynen buna çıkıyor

Şöyle diyim bi dilek hakkın var ne yapardın XDXDXD

tabiki mustafa kemal olsa şu anda böyle bir durumda olmaz ahh be atam sadece 20 yıl daha yaşasaydın bu ülke bu kadar cahil ve eğitimsiz olmayacaktı ve ülkeyi bir mahalle karısı yönetemeyecketi
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:10 pm

Siteyi kapattırcaksınız he XD bu kadar açık konuşmayın XD
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:10 pm

güzel benzetme..evet atamız daha ülkenin durumu tam oturmadan hayata veda etti maalesef
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:11 pm

Ben onun eceliyle öldüğüne de inanmıyorum... -_-
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:12 pm

ne varda neyi kapattırıcaklar Very Happy Very Happy nelli olmaz o zamanda atamızın düşmanları vardı halada da var bunlar olduğu sürecede devam edecek
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:12 pm

neler dönmüş burda yaa :S
1. atataürk daha uzun yaşasaydı şu anda çok daha iyi bi TCde yaşıyor olurduk
2. şimdi kim gelse TCyi değiştiremez boşuna ümitlenmeyin.. meteor fln düşerse o başka tabi Razz böyle türkiye nüfusunun yarısı fln ölücek ondan sonra..
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:14 pm

****** değiştirirdi Laurana-chan, o öylesine bi adam değildi...
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:14 pm

merak etme sen daha ooo ata mızın değiştirlemez yasasını deiştiricek yasayı çıkarıor admlar daha ne bekliyosun
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:15 pm

kapanmaz,kapanmaz Very Happy
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:17 pm

Bu ülkenin yarısından çoğu gerizekalı, akılsız, beyni yıkanmış, cahil insanlar... O yarının içinde bulunan yarısı da ülkenin sonunu getirmeye çalışan insanlar... daha açık konuşurdum ama malum insanlar düşüncelerini özgürce söyleyemez oldu
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:18 pm

bizi susturmak için ellerinden gelenleri yapıyolar zaten
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:20 pm

Ne demişler "Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar."
Her neyse ya konu nerelere geldi XD Ben ve benim "Siyaset konuşmam ben." diyen ama sonra düşen çenem XD
Soru sorun
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:24 pm

en sevdiğiniz PC oyunu?? oynamam diyosanız başka Razz
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:25 pm

Pc değilde PS3 oyunu XD Tekken 6 *-*
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:27 pm

pc çok oynamıyorum artık daha çok ps3 ümde vakit geçiriyorum favori lerimden 1-2 tane söyleyim o zaman god of war red dead redemption gta4 bu seferki çok aşırı iyi deildi infamous güzeldi daha çıkıcak yunlarım var ama çıkmadılar özellikle bi oyun var japon yapımı şu anda favorilerimde en tepede sayılabirl Very Happy
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:31 pm

tekken Shocked Surprised Very Happy iyi güzel Very Happy benimki ezik biraz Razz : spore iyidir severim zaten pek oynayamam Embarassed

Öylesine sorular

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki