Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öylesine sorular

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 8:41 pm

Bu konuda öylesine sorular yazacağız aklınıza gelen bi şey olursa yazın ilk ben başlıyorum:,
Bilgisayarınızın arkaplanında ne var? Very Happy
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 5:25 pm

win 7 değişen arkaplanlar şu anda manyak bi kaplumbağa var çizgi filmden fırlamış gibi Razz
en sevdiğin renk hangisi??
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 5:34 pm

en çok giydiğim olduğu için siyah bazen de turkuaz Very Happy
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 5:35 pm

en sevdiğiniz kitap?
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 5:36 pm

bu arada bunu hem tanışma olsun hem de vakit geçsin diye açtım Smile
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 5:53 pm

siyahtan nefrte ederdim okulda siyah giydiğimiz için sevmeye başladım okul ruhu işte Razz
evet iyi oldu bence de bu konu Very Happy
şimdilik sofi'nin dünyası ama kafkanın dönüşümü de güzel Very Happy

soruyu unutmuşum Razz : ismini seviyor musun?
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 6:10 pm

win 7 de bende de deli temalar var 140 tane temam var istediğimi deiştiriyorum XD ben seviyorum tabi barış ı Very Happy okuldunu seviyomusun? Very Happy
http://animeseverler.benimforum.org
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 6:16 pm

eveeet Very Happy Very Happy
sen seviyo musun klasik bi soru sorayım Razz
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 6:30 pm

evet Very Happy hangi ülkede yaşamak isterdin?
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 6:51 pm

japonya veya hollanda Very Happy
hangi hayvan olmak isterdin ? neden?
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 6:54 pm

öncekilere de cevap veriyim,bu yıl olmasaydı evet Smile ve japonya
hayvan olarak hiç bişi aslında ama ev kedisi olabilir Smile (aklıma bişi gelmedi böyle bi soru geleceğini tahmin etmemiştim doğrusu Smile )
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 7:21 pm

aşdığım ödev buydu da ordan aklıma geldi Razz almancacımın süperzekasına kurban gittin Razz
soru sor Smile
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 7:25 pm

doğru unutmuşum Very Happy sizin yönettiğiniz bir dünya nasıl olurdu??(biraz dn'a gönderme yaparak Very Happy )
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:25 pm

hiç iyi bi yer olmazdı kaos alır başını giderdi beni de intihara sürüklerdi Razz
DN gerçek olsaydı kimin adını yazardın?? yazar mıydın ya da..
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:35 pm

valla kullanabilirdim ama idealim olmazdı beni gerçekten sinir eden biri olursa belki
Twisted Evil ama kullanmayabilirdim de çünkü ölünce boşlukta dolaşmak pek de eğlenceli olmazdı:S
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:35 pm

sorum da bi yaşınızı tekrar yaşama şansınız olsa hangi yaşınız olurdu??
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:39 pm

sanki çok yaşamışım da Razz
12 yaşım olurdu herhalde Very Happy
en sevdiğin çizgi film/ film/ anime ya da ne istersen karakteri??
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:41 pm

bilmem kaç yaş acaba belki ilerde de olur ama belki ocuk olmak güzel olabilirdi :/ Very Happy

çizgifilm anime beyblade Very Happy Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:42 pm

karakterde naruto Very Happy
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:43 pm

benim bu soruya cevap vermek için daha çok anime izlemem lazım neyse
naruto hakkaten güzel mi indirdim de başlayamadım bi türlü çok uzun ya gözümü korkuttu Very Happy
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:44 pm

benim de bahanem o başlasam bitiremem Razz
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:45 pm

ee bu kadar güzel olmasa bu zamandır izlermiyim bi ara ara vermemme rağmen günde 20 bölüm izleyerek yakalmıştım inbdirmekle altından çıkamssın zaten Very Happy mangalrda var zaten Very Happy
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:47 pm

yok ya ilk sezon tamam zaten 8 gb ama olsun yerim var anime için değer Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:50 pm

hepsini izlemeye vakit ayırıcaksan başlaki buda binlerce dakika var Very Happy
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

Öylesine sorular Vide
MesajKonu: Geri: Öylesine sorular   Öylesine sorular Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 8:52 pm

hım bi soru yaziyim bari
sitenin en sevdiğiniz yanı?(soru kıtlığındayım şu anda Very Happy )

Öylesine sorular

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki