Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR Vide
MesajKonu: DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR    DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 4:57 pm

sadece ilk bölümü okudum ayni şu anda bahsedecekelrin sonraki bölümlerde çoktan değişmiş/düzeltilmiş olabilir Wink
1. bence L death note ile ilgili o kadar Lightça tepkiler vermez. light da acaba gerçek mi diye işe balayıp denemişti falan filan. Tama kabu lewdiyorum yaptığı gayet doğaldı ve her insan aynı şeyi yapardı üyük ihtimal. ama L farklı: L sonuçlarını bilmediği bir şeyi denemezdi bence.
Death Note'ta defterin gerçek oluğ olmadığını anlamak için idam cezasına çarptırılmış biri üzerinde denemeye karar vermişti ama o zaman defterin yapabileceklerine dolaylı da olsa şahit olmuştu, yani olacakalr en aaz %75 ihtimalle belliydi
-- tabi bunalr sadece varsayım Smile
2. L'in verdiği tepkiler: demekten ne çıkar der gibi başlaması beni birazcık ( Razz ) rahatsız etti, bu kadar insansı tepkiler veremememli bence Very Happy sosyal yönden zayıf olduğunu iliyoruz, hatta belkisorunludur.. Doğal davranışlar sergilemesini garipsedim sadece..
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

MesajKonu: Geri: DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR    DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 6:26 pm

Nırırırınn katılıyorum o konularda Very Happy
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR    DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 7:31 pm

şimdi geri kalanını da okudum, güzel olmuş Very Happy
PS: FBI ajanının en sondaki o gizli mesajı farketmemesinin imkanı yok Razz

DEATHNOTE_L : Nırırırınn nasıl bir effekt öyle Very Happy Razz
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR    DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 3:33 pm

what the hell???? Very Happy
http://animeseverler.benimforum.org
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın

MesajKonu: Geri: DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR    DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 7:26 pm

ThePeace demiş ki:
what the hell???? Very Happy
hangisine Very Happy ??

DEATH NOTE - ALTERNATİF DÜNYA - YORUMLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası