Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eminmiyim?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nightmare

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

Eminmiyim? Vide
MesajKonu: Eminmiyim?   Eminmiyim? Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 8:33 pm

Sayfada artık yorum yapan sadece sağolsun blackmask arkadaşımız vede indirmek için yorum yapanlarmı kaldı banamı öle geliyor? biliyorum okulların bitmesine az kaldıda yazın normale dönermiyiz forum olarak? xS pale
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

Eminmiyim? Vide
MesajKonu: Geri: Eminmiyim?   Eminmiyim? Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 8:33 pm

sana öyle gelmiyor ve bence boşuna bekleme Smile foruma bi bakayım diyip de girdim bir de baktım yaşayan biri var Very Happy
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nightmare

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

Eminmiyim? Vide
MesajKonu: Geri: Eminmiyim?   Eminmiyim? Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 9:44 pm

of Sleep xD
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

Eminmiyim? Vide
MesajKonu: Geri: Eminmiyim?   Eminmiyim? Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 9:07 pm

Aman aman... Bikaç başlık açtımda kimse takmadı... Bende bıraktım artık...
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

Eminmiyim? Vide
MesajKonu: Geri: Eminmiyim?   Eminmiyim? Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 3:22 pm

walla bende o kadar şey yaptım sonra 1 haftada çöktü forum kimse klamdı yazılılarım var eğer burada olursanız ben buraya girmeye devam ederim benim için sorun olmaz
http://animeseverler.benimforum.org

Eminmiyim?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası