Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fıkralar :D :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Vide
MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:16 pm

yine de sadece başlangıçlarına bakarak bile kategorize edebilirsin çizgi filmleri japonların çok kendine has teknikleri var Smile
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:17 pm

Telefon çaldı.Okul müdürü açtı.İncecik bir çocuk sesi:

-Müdür bey,bizim oğlan bugün okula gelmeyecek....Biraz hastalandı da...

-Peki,siz kimsiniz?
...
-Ben mi..Babam.. Very Happy Very Happy
http://animeseverler.benimforum.org
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:23 pm

Very Happy saf çocuk işte Smile
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:30 pm

Kore'de Türk Tugayından iki Anadolulu asker biraz gezmek için firar ederler. Şehirde bir aşağı bir yukarı dolaşırken inzibat subayı bunları yakalar ve sorar: - "Hani sizin izin kağıtlarınız?" Erler subayı atlatırız umuduyla: - "Biz Amerikalıyız..." diye cevap verirler. Subay durumu anlar, ama hiç bozuntuya vermez: - "Amerika'nın neresindensiniz?" diye sorunca: - "İçindenik kumandanım!" diye yanıt verirler...
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:35 pm

hehe herkes de bu cevabı verir zaten Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 2:02 pm

Bir ucak şirketi 9 YTL lik bilet veriyo insanlar innanmadiklari icin. İşte; ilginç diyaloglardan bazıları:

-Antalya'ya ayın 22'sine iki kişilik yer ayırtacağım. Yer var mı?
-Var efendim hem de kampanyalı.
...-Ne kadar?
-Bilet başı 9 YTL efendim.
-?
-Alo.
-Kardeşim bilet ne kadar dedim?
-İki kişi 18 YTL, kişi başı dokuz 9YTL efendim.
-Ya, gidin işinize saçmalamayın (içeriye seslenerek) yanlış düştü numara dalga geçiyor birisi.
-Telefonu kapatır.

-Ben işadamıyım. Utanırım acenteden 9 YTL'lik bilet istemeye. Böyle telefonla direkt alamaz mıyım?

-Kızım İzmir'e 9 YTL'lik biletlerden istiyorum iki tane.
-Maalesef İzmir'e tüm kampanya biletlerimiz satıldı efendim.
-Adana'ya olsun o zaman.
-Üzgünüm efendim Adana için olanlar da bitti maalesef.
-Ya; nereye varsa ver kızım. Şu kadını ölmeden bi uçağa bindireyim.

(Kampanyanın birinci haftası. Tüm biletler tükendikten sonra).
-İndirimli biletlerden istiyorum.
-Maalesef tüm kampanya biletlerimiz satıldı efendim.
-Yalancılar sizi.
-Bineceğim uçağa. Bağıracağım 'kim 9 YTL'lik biletlerden aldı diye' kimse elini kaldırmazsa da sizi mahkemeye vereceğim.

-İndirimli bilet kaldı mı?
-Tüm kampanya biletlerimiz satıldı efendim.
-Ben öylesine sormuştum zaten. Olsa da almayacaktım.

-Samsun'a iki kişilik 9 YTL'lik biletlerden istiyorum. Ayın 8'ine.
-Var efendim. İsimleri alayım lütfen.
-Kızım bagajda filan değil, normal koltukta uçacağız değil mi biz?
-Elbette efendim.
-Emin misin sen?
-Eminim tabi efendim.
-İyi, alayım o zaman.

-Dokuz YTL'lik bilet almıştım ama bir değişiklik yapacağım.
-Kampanya biletlerinde değişiklik yapamıyoruz efendim.
-Diyarbakır yerine Erzurum olacaktı sadece.
-Üzgünüm efendim dokuz YTL'lik biletlerimizde değişiklik yapamıyoruz.
-Soyguncular. Sadakam olsun.

-Dokuz YTL'lik biletlerden istiyorum.
-Hangi yön ve tarihe olacak efendim.
-Hiç fark etmez. Çoluk çocuk uçak görsün.

-Bacım Gaziantep'e dokuz YTL'lik bilet alacaktım.
-Maalesef hiç kalmadı efendim.
-Hiç mi kalmadı?
-Hiç kalmadı.
-Nasıl olur. Binlerce bilet satıldı yani.
-Kampanya dahilinde olanlar geçen hafta satıldı.
-O kadar adam ne yapacak Antep'te hayret bir şey. Allah Allah.

-Alo.
-Onur Air mi?
-Buyurun efendim Çağrı Merkezi nasıl yardımcı olabilirim?
-Dokuz YTL'lik bilet alacaktım.
-Sadece internet ve acentelerden alabiliyorsunuz. Ban sadece yer olup olmadığını söyleyebilirim.
-Ablacım ver sen parasını, ben gelince takdim edeyim sana. Biter filan şimdi.
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 7:07 pm

Ünlü bir futbolcu karısını öldürmekle suçlanıyordu. Futbolcu yakalanmıştı. Ama karısının cesedi ortada yoktu. Duruşma Amerikan filmlerindeki gibiydi. Futbolcu sanık sandalyesinde oturuyordu. Kucak dolusu parayla tuttuğu avukatı jüriyi... ikna etmeye uğraşıyordu:
"Sayın jüri üyeleri, müvekkilimin suçsuz olduğuna yürekten inanıyorum. Buna az sonra sizler de inanacaksınız. Neden mi? Bakın, şimdi 1' den 10' a kadar sayacağım ve müvekkilimin öldürdüğü iddia edilen karisi bu kapıdan içeri girecek... 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10..."
Bütün jüri kapıya döndü. Kimse girmedi içeri. Avukat bir savunma dahisiydi, öldürücü hamlesini yaptı :
"Bakın, siz de kadının öldüğüne inanmıyorsunuz. Çünkü hepiniz içeri girecek diye kapıya baktınız. İşte kararı buna göre vermenizi talep ediyorum."
Ancak jüri ünlü futbolcuyu suçlu bulduğunu bildirdi ve dava bu şekilde sonuçlandı. Mahkeme çıkışında avukat, bayan jüri başkanına yaklaştı :
"10' a kadar saydığımda siz de diğer üyeler gibi kapıya bakmıştınız. Neden böyle bir karara imza attınız?"
"Doğru" dedi jüri başkanı; "Ben de kapıya baktım, ama müvekkiliniz kapıya bakmıyordu!.."

Bakış açınızı ne kadar geniş tutarsanız, doğruya ulaşmanız o kadar hızlı olur.
En iyi analist herkes bir noktaya bakarken, o noktaya yönelen bakışları izleyen kişidir...
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 7:08 pm

Afrika'da çok geri kalmış bir köye gelen papaz yerlileri eğitmeye çalışıyormuş.
Her sabah insanların birbirlerine iyi davranmalarını, iyilik yapmalarını öğütlerken; öğleden sonraları da kabilenin reisine ingilizce öğretmeye çalışırmış.
Bir gun papaz kabile reisini yanına alıp dolaşmaya çıkmış. Bu arada gördükleri şeylerin ingilizcelerini söyleyip reisin ingilizcesini geliştirmeye çalışıyormuş
Bir katanın önünde papaz:
- Kaya
demiş. Reiste :
- Kaya
diye tekrar etmiş.
Bir göle gelmişler papaz :
- Göl
demiş. Reiste :
- Göl
diye tekrar etmiş papaz çok sevinmiş
- Aferin
demiş.
Biraz sonra çalılıkların arasında oynaşan bir çifte rastlamışlar papaz utanarak
- Bisiklete binmek
demiş.
Reis oynaşanlara şöyle bir bakmış ve tüfeği ile ateş ederek her ikisini de öldürmüş. Papaz şaşkınlık içinde bağırmış :
- N'apıyorsun¿
Bunca zamandır sizi medenileştirmek için uğraşıyorum, insanlara iyi davranmanız gerektiğini; bunun Tanrı'nın isteği olduğunu anlatıyorum. Şu yaptığın işe bak!!!
Reis parmağı ile ölü kadını göstererek :
- Benim bisikletim...Smile))
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 7:10 pm

adamın bırı alısverıs merkezınde karısı ıle dolasırken bırden karısını kaybetmıs .saga sola kosturmaya baslamıs delı gıbı karısını ararken yanlıslıkla bı adama carmıs ıkısıde yere dusmus sonra adam ayaga kalkarak kusura bakma bırader karımı kaybettımde onu ararken sana carptım demıs dıger adamda aa ne tesaduf bende ka...rımı kaybettım bende arıyorum demıs .ozaman bır bırımıze yardımcı olalımnasıl olcak demıs dıger adam .sen benım karımı gorursen sen bana haber ver ben senın karını gorurusem ben sana haber verım demıs ozaman sen karını tarıf et bakalım nasıl bırı demıs adamda anlatmaya baslamıs.sarısın-yesilgözlu-beyaz tenli-1.80 boylarında uzerınde pembe kısa bı badi var altındada kısacık sarı bı mını etek var 20 yaslarında bı bayan demıs .dıger adamda bunları duyunca sıttır et benım hanımı gel senın hanımı arayalım Smile))

şimdilik 3 tane her zamanki gibi DEVAMI SONRAAA......
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 7:19 pm

çok komikti sağol ya Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 7:33 pm

ne demek Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:51 pm

İngiliz, Fransız ve Laz gene beraberler.. İngiliz - Golf için bir sopa, bir top ve bir delik gerekir, bende bir sopa var. Fransız: - Bende de bir top var. Temel: - Ben oynamıyorum xD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:51 pm

Temelle Fadime yeni evliymiş. Temel her sabah dağın eteğindeki kasabaya inip gazete alıyormuş. 1 ay 2 ay 3 ay sonra bıkmış..
Temel
- “Bundan sonra gazetelerimi hergün sen alacaksın Fadime”
demiş, ve fadime kabul etmiş.. 1 ay 2 ay 3 ay derken F...adime her sabah o kadar yol yürükmekten bıkmış ve düşünmüş ki bir gitmeye 7 tane gazete alayım ben her sabah birini vereyim demiş ve Temel’e her sabah birini vermiş.. 7 ci gün Temel Fadimiye dönmüş ve
- “Fadimecum hacen dünyada ne salak adamlar var daa”
“Aynı adam aynı ağaca aynı arabayla 7 cündür çarpıyo daa Smile))
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:52 pm

Adamın biri bir lunaparkta etrafı gezerken, bir falcının çadırına girmiş, "Biraz eğlenirim" diye düşünerek falcı kadının karşısına oturmuş. Kadın önündeki kristal küreye gözlerini dikmiş, transa geçmiş, ve "Ah" demiş. "Görüyorum ki 2 çocuk babasısınız..." Adam kahkahayı basmış: " Ha.. Ha.. Ha.. Attın, tutturamadın işte.. Ben 3 çocuk babasıyım" Falcı gülümsemiş: "Sana öyle geliyor..."
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 11:53 pm

Adamın biri metresiyle sohbet ederken metresi dönmüş ve adama demiş ki:
- Sevgilim lütfen şu sakalını keser misin seni rahat öpemiyorum?!
Adam dönmüş ve metresine:
- Hayır kesemem çünkü karım böyle beni çok seviyor kesersem karım beni öldürür!!
Adam metresini kıramamış ve sakalını kesmiş. Gece geç saaatlerde evine gitmiş karısı uyuyormuş, süzülerek yatağa girmiş o an karısının yanağı kocasının yanağı değmiş ve karısı:
- Sevgilim sana bu vakitte evime gelme demiştim her an kocam eve gelebilir!!!!!!!!!!

Bu son fıkrayla da şimdilik noktayı koyalım her zamanki gibi DEVAMI SONRAAA...[i][u]
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nightmare

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 12:59 pm

bi ingiliz bi fransız bi alman varmış alman demişki temel nerde? xD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 2:11 pm

çok uzunmuş Very Happy altıncı sayfada fıkradan başka bişey olmadı doldurdum hepsini .D
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 11:14 pm

İsmail isminde bir adam ölum doşeğinde, karısına :
- "Karıcığım, ben ölmek üzereyim. Tanrıya dua ettim, eğer karım ben
öldukten sonra bir erkekle yatarsa ahirette kendi etrafımda bir kez
döneceğim. Eğer benim obür duyada rahat etmemi istiyorsan lutfen
benden sonra hiç bir erkekle yatma olur mu?"
Kadin:
-"Kocacıgım o nasil söz, tabii ki sen öldukten sonra da sadik
kalacagim", der ve İsmail ölur. Yillar sonra kadın da ölür ve obür
dünyaya gider kocasını aramaya başlar. Kapıdaki görevliye sorar:
-"Kocami arıyorum ismi ismail",
Gorevli:
- "Hangi ismail? hanimefendi, burda milyonlarca ismail var."
Kadin:
- "Arasira kendi etrafinda bir kez dönen birisidir."
Gorevli:
- "Ha, sen topac Ismail i ariyorsun, az ileride".
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 11:15 pm

Yakışıklı bir genç ve yaşlı bir Yahudi uzun bir tren
yolculuğunda aynı kompartımanı paylaşırlar. İhtiyar
biner binmez, genç adam saati sorar, ancak yanıt
almaz. Tüm gece süren yolculuk boyunca da hiç
konuşmazlar.

Ertesi sabah, varış¸ istasyonuna gelmeden önce,
ihtiyar "Şimdi saat 8.30 oldu!" der. Genç, şaşkınlıkla
"Niye ancak şimdi cevap verdiniz ki?" diye sorar.

"Bakınız, genç adam: Size dün akşam saati söylemiş
olsaydım, sohbete baslayacaktık. Bana muhtemelen,
benim de gittiğim kente yolculuk ettiginizi ve belki
de oraya ilk kez gittiğinizi söyleyecektiniz. Ben de,
iyi bir insan olduğum için, sizi evime davet
edecektim. Orada kızım ile tanışacaktınız. Çok güzel
bir kız olduğu için, onu kesinlikle beğenecektiniz.
Eh, siz de çirkin sayılmazsınız - o da, sizi
beğenecekti. Kuvvetle ihtimaldir ki, bu iş evliliğe
kadar gidecekti. Ben de düşündüm:

Saati bile olmayan meteliksiz bir damatla, benim ne
işim var.
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 11:16 pm

Yillardir temelle nikahsiz yasayan fadime bu durumdan bikmis ve birgun temel'e : -BAA BAK TEMEL! HACEN BEN BIKTUM ARTIK EVLENELIM DAA!
Temel fadime ye donmus cay'in dan bir yudum icip derin bir ahh cekmis ve:
UYY FADIMECUM CUZEL DEYIRSUNDA !!... BU YASTAN SONRA HACEN BIZI CIM ALUR DA Smile)))))
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 11:17 pm

Temel'le bir adam parkta oturuyormuş. Temel de sigara içiyormuş. Adam dumandan rahatsız olmuş. Dönmüş Temel'e ve sormuş:
"Kaç yıldır sigara içiyorsun?"
Temel cevap vermiş:
"30 yıl."
Adam başlamış nasihata:
..."Bak 30 yılda sigaraya verdiğin parayı biriktirsen şu karşıdaki lüks villa ve önünde duran son model araba senin olabilirdi."
Temel dönmüş ve sormuş:
"Sen sigara içiy musun?"
Adam cevaplamış:
"Ben hiç sigara içmedim."
Temel tekrar sormuş:
"Peçi şu villa ve lüks araba senin mu?"
"Hayır!"
Temel eklemiş:
"Fazla konuşma o zaman. Onlar penum." Very Happy Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 11:18 pm

Adamın karısı hamileymiş.Bir gece yarısı sancılanmış.Çağırılan ebe tam doğuma başlarken elektrikler kesilmiş.Adamcağız mecburen fener tutarak doğuma yardımcı oluyormuş.
Nihayet bebek sağlıkla doğmuş.Ancak ebe bakmış bir bebek daha geliyor.Onu da doğurtmuş.
Bitmemiş ardından bir tane daha..
Adam derhal feneri söndürmüş.Ebe;
- "Ne yaptın,yak şu feneri!.."
- "Olmaz ebe hanım,baksana ışığı gören geliyor!.." xD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 11:19 pm

Temel bir kurt köpeği almış ve mükemmel eğitmiş. Adı Coni'ymiş. Coni, Temel'in her söylediğini anlayabiliyormuş. Hatta telefona bile bakabiliyormuş. Temel bir gün evi aramış. Coni açmış telefonu... - "Ula Coni sen musun?" - "HAV" - "Fadime ...evde mu?" - "HAV" - "Başka kimse var midur?" - "HAV" - "Ula kaç kişi vardur?" - "HAV HAV" - "Ne yapiyiler" - "EHE EHE EHE" - "Ula ne zamandan beri yapiyiler" - "AUUUUUUUUUUUUUU

Bu sonuncu fıkrayla sonlandıralım bu geceyi her zamanki gibi devamı snraaa....
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 6:11 pm

Very Happy Very Happy
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Fıkralar :D :D   Fıkralar :D :D - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 6:13 pm

Temel bir gün ingiltere'ye ingiliz arkadaşının yanına gitmiş.Temel'in dili damağına yapışmış. Arkadaşıda Temel'e şişenin içine işeyip bira diye ikram etmiş.Temel durumu anlamış fakat belli etmemiş.Geri dönerken arkadaşına "bende seni bizim memelekete beklerim" diye davet etmiş. Arkadaşı bir süre sonra temelin evine gelmiş. Tabikide temel geçen hadiseyi unutmamış.Temel'de sıçıp 'okunu suyla karıştırarak ingilize kahve diye ikram etmiş.İngiliz kahveyi içip çok beğenince. Temel'e: -Bu kahvenin fabrikası nerede? diye sormuş.Temel'de:
-Sizin fabrikanın iki parmak aşağsında demiş Smile)
tuba pis fıkra ıyyy Very Happy Very Happy

Fıkralar :D :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 7 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki