Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şu Anda Ne Dinliyorum?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

Şu Anda Ne Dinliyorum? Vide
MesajKonu: Şu Anda Ne Dinliyorum?   Şu Anda Ne Dinliyorum? Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 11:43 am

arkadaşalr başşlık biras saçma olsa da bu yazıyı görünce ne dinlediğimizi buraya yazalım Very Happy
http://animeseverler.benimforum.org
Nightmare
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nightmare

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 412 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Nintendo DS

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Dinliyorum?   Şu Anda Ne Dinliyorum? Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 1:38 pm

Hiçbir şey xD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Dinliyorum?   Şu Anda Ne Dinliyorum? Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 4:07 pm

o da bir cevap xd
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Dinliyorum?   Şu Anda Ne Dinliyorum? Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 8:30 pm

Naruto'nun açılış müziği sayılır mı Very Happy ???
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Dinliyorum?   Şu Anda Ne Dinliyorum? Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:16 pm

sayılır .D 5 -6 yıl kadar eski olsada Very Happy
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

MesajKonu: Geri: Şu Anda Ne Dinliyorum?   Şu Anda Ne Dinliyorum? Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:21 pm

neyse ayrıca bence hiç saçma değil ama şu anda ben de hiçbir şey dinlemiyorumXD

Şu Anda Ne Dinliyorum?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası