Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Vide
MesajKonu: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 10:38 pm

Türkiye Amerika'ya karşı kaybetti ve gümüş madalya kazandı..mill itakımızı tebrik ediyoruz ..
yaa çok resmi oldu ama kaybettiğimize üzüleyim mi gümüş madalyay sevineyim mi bilemedim :S
barışa söz verdim diye yzıyorum zaten bunarlı.. barış maçı izleyemediysen boşver izleme sakın takımın güzel günlerine leke sürülmesin Razz
her zmanki perfonmansımızı sergileyemedik ama her şeye rağmen var gücümüzle kazanmak için oynadık ve gümüş madalyayı kazandık Smile
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 4:44 pm

olsun ya zaten çok düşük bi şans vardı bence
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 7:13 pm

Bikere Amerika hakederek kazandı, adamlar çok iyiydi. Bizimkiler yürüyodu onlar pire gibiydi, her yerdeydiler. Bu nasıl bi hızlı paslaşma *_* Ve nerdeyse her attıkları potadan girdi. Onlar molaya bile koşarak gidiyodu bizimkiler ölü bi şekilde... Onlar uçuyodu, biz sürünüyoduk. İlk başlarda biraz oynadık ama sonlarda artık pert olduk ve oynamayı bıraktık. ABD tek taraflı oynadı resmen. Ama sanırım biraz da psikolojikti oynayamamamız... Maçın başından beri ne oyuncularda ne de seyircilerde Sırbistan maçındaki gibi coşku yoktu. Korkuyolardı, "Finaldeyiz, kaç senedir 1. olan ABD'yle oynuyoruz." korkusu vardı. Heriflerin kollardaki kasları görmediniz mi, ben de olsam ben de korkardım XD Zaten adamlar en ezik oyuncularını kullandılar, en ezikleri bile çok iyiydi... -_-
Ama ülkemiz için 2.lik gayet iyi bi sonuç, ve tebrik ediyorum. Asla ummazdım finale çıkacağımızı, çıktılar ve beni şaşırttılar. Umarım bidahakine altını alırlar ve daha da şaşırtırlar beni... ^^ (Bu ne ya spor eleştirmeni gibi konuştum XD )
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 9:26 pm

Teşşekkürler tuba Smile Yok kaçırır olurmuyum hiç otelde lobi de lcd de izledim hemde yenilmemizin tek nedeni korkak oynamamızdı kübra yanlış düşünüyosun kaç senedir nba yi takip ederim all starlar fln cart curt hepsini izlerim ama amerika iyi deildi chancey billups gibi adam kaç tane sayı kaçırdı tek yıldızları Kevin durant ti o da geçen seni normal sezon da en genç nba sayı kralıydı ama ben en çok üzen oyuncumuz ersan oldu eğer son 2 maçtada devreye girebilseydi bu kadar zorlanmazdık Ersan hele son maçta çembere isabet ettiremedi yenilmemizin sebebi sadece abd nin adıdır
http://animeseverler.benimforum.org
Lawliet~
Aktif Üye
Aktif Üye
Lawliet~

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 27/06/10 Mesaj Sayısı : 115 Nerden : Edirne İş/Hobiler :

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 9:56 pm

Barışa katılıyorum. Abd bence o kadar da iyi değildi. Kevin Durant süper bi oyuncu ama ya. Her attığı potadan geçti Very Happy Bide Sırbistan maçının yorgunluğu hem fiziksel hemde duygusal mı oluyo artık işte o yüzdende zorluk yaşamış olabilir takımımız. Yinede hakederek buraya kadar geldik ve madalyamızı da aldık.

Edit: O hakemleri öldürmek istedim ! Evil or Very Mad
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:19 pm

Amerikanın Türkiyeden iyi oynadığı bariz açık... Korkmayı nasıl anladınız bilmiyorum, oyunun başından beri bi tutukluk vardı kabul edin. Ben tüm maçları izlemedim, Sırbistan maçını izledim bide... Ama o maçta Türkiye oynamıştı... ABD maçında oynamadılar, top hep o heriflerin elindeydi...
Barış bana şimdi Türkiye'nin daha iyi oynadığını mı söylüyosun yapma... Chancey denen adam (Her kimse) bikaç sayı kaçırdı diye kötü oynadı oldular... Tamam, onlar kötü oynadı dersek biz berbat oynadık öyleyse... Ben gördüğümü söylerim, iğrenç bi maçtı ve Türkiye tarafından hiç zevk almadım. Öyle bi bıraktılar ki maçı sonlara doğru herifler(ABD oyuncuları) artık gülüyolardı -_-
Laurana
DN Müdavimi
DN Müdavimi
Laurana

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/05/09 Mesaj Sayısı : 779 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Anime, Film, Almanca ve daha bir sürü boş iş

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:29 pm

o takım abdnin iyi oyuncuşalrından oluşturulmamıştı.. kazanmalarının tek nedeni bence de bizim kötü oynamamız.. baksı yaptığıımz zamna aptalca hatala yapıp sayı kaçırdılar.. tek sorun bizim yeterince baksı yapamamış olmamız..
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/07/10 Mesaj Sayısı : 1175 Nerden : Adana İş/Hobiler : ps3 kitap basketbol yüzmek vb. spor yapmak

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 7:10 pm

Kübra ben her maçı izledim emin oll Türkiye 4. çeyrekte sadece oynadı sırbistan maçında diğer maçlara bir bak isteersen yunannistan geçen senelerin avrupa basket şampiyonu 11 sayı fark dierlerine bak slovenya desen 3lükçü diye şampiyonluk adayı takımlardan biri 30 fark ve bunun gibi daha niceleri inan bana duygularıma ve inancıma bağlı olarak konuşmuyorum final namağlup çıkan 2 takım vardı biri türkiyey di biri abd ydi şimdi sen bana diosun abd şu oyuncu 1-2 tane kaçırdı diye kötü oynadılar diosun sence 1-2 sayımı adam 6da 0 üükle oynadı her maçta olduğu gibi kevin durant takımı kurtaran oyuncu oldu turnuva ortalaması 22 sayı 6.1 ribaunt 5 asist maç başına bide bunlar eğer biraz daha iyi oynasaydık yani kastım burda korkmadan oynasaydık yenerdik abd nin kişisel yetenekleri var takım oyunun da berbatlar birde daha fazla sıçrıyorlar adamları içeri sokmasaydık ve kevin ı tusaydı bizimkler o zaman ne olurdu ve ben kabul ediyorum türkiye son 2 maçta çok kötüydü sadece sırbıstan möaçında son dk da attık ve blok yaptık diye gaza geldik sizin gözünüzde iyi oynamış olduk hepsi bu kadar ve orda eli titremeden atan bir hidayet vardı eğer diğer oyuncularımızda biras hidayet gibi cesaret gösterselerdi şimdi altın madalyamız olmuş olurdu
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:24 pm

Ben ne diyorum, korku vardı işte... Ama sen ilk mesajında korku yoktu diyosun, tamamen psikolojik yenilmeleri ve evet bi oynayan Hidayet'ti... Ve kazanan taraf ABD bu da onların daha iyi olduğunu gösteriyo ne yazık ki... Sırbistan maçında da iyiydiler demedim zaten, şanslıydılar diyelim. Ama ABD maçından daha iyi oynadılar -_- Top hep onların elindeydi, Türkiyenin elinde hiç göremedim topu, kusra bakma ama harbiden de berbattık. ABD kötü oynamışsa bile bizim berbat ve ötesi oynayışımızın yanında çok iyi gözüktüler gözüme...
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:04 pm

yenilmemizin tek nedeni korkak oynamamızdı bu benim il k msjımda baştan okursan göreceksin yeniden ve yeniden söylüyorum ki kötü oynamamızın tek sebebi KORKAK oynamamızdıııııııı!!!!!!!!
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:15 pm

arkadaşım sende benim mesajımı okumamışsın "Ama sanırım biraz da psikolojikti oynayamamamız... Maçın başından beri ne oyuncularda ne de seyircilerde Sırbistan maçındaki gibi coşku yoktu. Korkuyolardı, "Finaldeyiz, kaç senedir 1. olan ABD'yle oynuyoruz." korkusu vardı. " dedim. Senin dediğinde bu "hemde yenilmemizin tek nedeni korkak oynamamızdı kübra yanlış düşünüyosun " Ne alaka? İkiside aynı şey değil mi? Senin yanlış düşünüyosun demendeki amacı anlayamadım XD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:51 pm

hayır sen demişsin de amerikalılar şöyşe bizden iyi böyle bizden iyi ben ona istinaden yorum yaptım yok o kasları görsem bndde korkardım da fln gibisnden anladın mı? Very Happy
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:53 pm

ya Allah aşkına Türkiye daha mı iyiydi XD daha iyi olsaydık fark tam tersi olurdu XD
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 10:56 pm

Anlatamıyorum galiba aynı fikir üzerinde hemfikiriiz ama sen söylediğin fikiri yanlış telaffuz ediyorsun korktuk oynamadık ne demek?
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 11:14 pm

Korktuk benim manamda tutukluk arkadaşım... Güvensizlik... Güvensiz olan bi insan zaten bişe yapamaz. Güvensiz olduğumuz içinde oynayamadık...
ThePeace
DN Müdavimi
DN Müdavimi
ThePeace

Erkek

MesajKonu: Geri: AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE   AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 11:18 pm

bende zatwen diyorumki biz neyi paylaşamıyoruz korktuğumuz konuda ortağız işte sadece amerikayı fazla abartmana yorum yapmıştım ben çünkü dış basında da yazan haberler türkiye defenasıyla abd yi durdurabilceke tek takım yazıyordu...

AMERİKA 81 - 64 TÜRKİYE

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası