Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye, Death note İndir, Death Note Fan, L, Kira, Death Note Altyazı, Death Note Fansub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sizin Yaptıklarınız... ^^

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

Sizin Yaptıklarınız... ^^ - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Sizin Yaptıklarınız... ^^   Sizin Yaptıklarınız... ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 7:27 pm

ya napiyim tek başıma bu kadar oluyo da kendimi yakından çekincede nasıl çektiğimi göremiyorum o yüzden kötü oluyo ama arkadaşımı çağırdım onunla bi cosplay yapıcaz o çekebilir belki Very Happy
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

MesajKonu: Geri: Sizin Yaptıklarınız... ^^   Sizin Yaptıklarınız... ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 7:28 pm

Oww yaşasin grup cosplayi Very Happy Çekebirisin yinede ya 10 pozun 2-3 tanesi tutar illa ki Very Happy
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 25/08/10 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : film,anime izlemek,kitap okumak,piyano çalmak,resim çizmek...

MesajKonu: Geri: Sizin Yaptıklarınız... ^^   Sizin Yaptıklarınız... ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 7:29 pm

bakacağuk Very Happy neyse ya zaten biraz daha işi ilerletirsek siteye de çağırıcam onu Very Happy
SEL!N
DN Dostu
DN  Dostu
SEL!N

Kadın

MesajKonu: Geri: Sizin Yaptıklarınız... ^^   Sizin Yaptıklarınız... ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 7:30 pm

kızcağızı da kendime benzettim sonunda ama bunun için bana teşekkür ediyo Very Happy
DEATHNOTE_L
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DEATHNOTE_L

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 571 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : resim çizmek_anime_rock-metal-gothic müzik

MesajKonu: Geri: Sizin Yaptıklarınız... ^^   Sizin Yaptıklarınız... ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 9:05 pm

XD
Can skntsndan bende öylesine bişe yaptim senin Miolarina, aksesuarl hallerini yapnca onlari da yaparm Very Happy
Sizin Yaptıklarınız... ^^ - Sayfa 2 Xlmjvo

Sizin Yaptıklarınız... ^^

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2